Forest Gate *PL

Kocięta

NIE MAMY I NIE PLANUJEMY KOCIĄT! HODOWLA ZAMKNIĘTA NA STAŁE.

Miot U

urodzony 14.10.2020 r.

JENNIFER LOPEZ Tufts*PT NFO f 03 & KANALOA KHENSU Demon Lasu*PL NFO ns

Rodowód kociąt

Rodzice wolni od HCM, GSDIV N/N, PK def N/N

Ulala!

nfo d 09 (rudy z białym)

Zarezerwowany kocurek

 

This slideshow requires JavaScript.

 

Uff!

nfo ns 09 (czarny dymny z białym)

Zarezerwowany kocurek

 

 

This slideshow requires JavaScript.

 

Ups!

nfo ns 09 (czarny dymny z białym)

Zarezerwowany kocurek

 

This slideshow requires JavaScript.

 

Uaaauuu!

nfo ns 09 (czarny dymny z białym)

Zarezerwowany kocurek

 

This slideshow requires JavaScript.

 

 

 

Hodowla jest dla mnie pasją, radością, dlatego skupiam się przede wszystkim na hodowaniu kotów zdrowych i przyjaźnie nastawionych do ludzi oraz innych zwierząt domowych. Moje zwierzaki mieszkają wraz ze mną i moją rodziną, śpią z nami, bawią się z moimi dzieciakami oraz innymi członkami mojej rodziny i są potwornie rozpieszczone. Moje kocięta norweskie leśne karmię najlepszymi karmami dostępnymi na rynku. Bardzo dbam o socjalizację maluchów: są od urodzenia brane na ręce, przytulane, głaskane, w czym przodują szczególnie moje dzieci i ich szkolni przyjaciele. Kociaki są wychowywane z psem.

Nasze małe norwegi wydawane są najwcześniej po ukończeniu 14 tygodni (preferuję jednak wydawanie kociaków po ukończeniu przez nich 16 tygodnia życia). W tym wieku są gotowe do opuszczenia domu, nauczone czystości i kocich manier. Maluchy są wysterylizowane, kilkakrotnie odrobaczone, dwukrotnie zaszczepione, zaczipowane, posiadają rodowód FIFe, książeczkę zdrowia i wyprawki. Wraz z kociakiem otrzymacie Państwo pełen komplet kserokopii aktualnych badań rodziców kociaka. 

Zasady rezerwacji kociaka:

1. Jeśli Państwa marzeniem jest kociątko norweskie leśne w unikalnym kolorze bursztynowym lub też w standardowym kolorze, zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Nawet jeśli aktualnie nie mam kociąt, zapraszam serdecznie do kontaktu w celu wpisania się na listę osób oczekujących na kocięta.

2. Preferuję domy odpowiedzialne, gotowe stworzyć bezpieczne warunki życia dla kota wychodzącego z mojej hodowli. Moje koty i kocięta jedzą mięso oraz karmy bezzbożowe premium, więc nowy domek musi być gotowy, aby zapewnić kotu  dobre jakościowo jedzenie oraz bezpieczne mieszkanie (osiatkowany balkon, zabezpieczone okna, trujące rośliny umieszczone poza zasięgiem kota, itd).

3. Kocięta do hodowli sprzedaję mądrym i odpowiedzialnym ludziom, potrafiącym z pokorą przyjmować trudne życiowe lekcje. Warunkiem istotnym do podjęcia rozmów dotyczących nabycia takiego kociaka z prawami hodowlanymi jest gotowość do zapisania się do klubu zrzeszonego w FIFe, WCF lub TICA oraz wystąpienie o przydomek zanim kocię opuści mój dom. Nie wymagam doświadczenia, natomiast ważne dla mnie jest, aby kandydat na hodowcę miał świadomość, że hodowla to bardzo ciężkie, często bardzo niedochodowe zajęcie, dające wiele radości i satysfakcji, ale również posiadające swoje cienie.

4. Warunkiem rezerwacji kota jest wpłata opłaty rezerwacyjnej 1/3 ceny kociaka. W razie rezygnacji z kota opłata rezerwacyjna przepada.

5. Cena kota na kolanka, w zależności od tego, jak dobry jest w typie oraz w zależności od tego, w jakim jest kolorze, wynosi między 2000-4000 PLN. Kot do hodowli kosztuje 1000-1500 Euro bez względu na kraj zamieszkania.

Zapraszam do obejrzenia filmów na naszym kanale youtube. Zapraszam serdecznie również na nasz fanpage na fb .

NIE SPRZEDAJEMY KOCIĄT BEZ RODOWODU

Pamiętaj – kot to nie zabawka! Zanim go kupisz, dobrze przemyśl, czy jesteś gotowy dzielić z nim życie przez najbliższe 12-15 lat.

Jeśli szukasz innych kociąt udaj się do najbliższego schroniska. Albo zajrzyj na fan page takich organizacji jak np Fundacja Neko, może Twój wymarzony kot czeka na Ciebie tutaj?